“Година спілкування зі священиком”

Година спілкування зі священником

У кожної людини час від часу виникають проблеми, про які важко говорити навіть із найближчими. Ми не так боїмося осуду, і не так хочемо поради, як просто — аби нас вислухали та дали виговоритись.

 

Отець Ігор ОнишкевичОднак звичайне проговорювання проблеми — далеко не найкращий шлях до її вирішення. Якщо вам потрібна підтримка чи ви шукаєте дружньої поради — приходьте до нас!

 

Ми разом спробуємо розібратися у ситуації та знайти методи, як знову здобути душевний спокій та знайти віри у власні сили.

 

Пам’ятайте: проблеми — це просто невеликі перепони в нашому житті, і вони існують для того, аби їх вирішувати. Тож варто просто наважитись і прийти до того, хто зможе розрадити та допомогти — це буде першим кроком для подолання складних ситуацій.

 

Настоятель Церкви Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі отець Ігор Онишкевич радо зустрінеться із вами, аби поспілкуватися. Просто домовтеся про зустріч заздалегідь, зателефонувавши координатору нашого фонду за телефонами: 044 5879221, 097 3227373, 093 3227373

 

Зустрічі відбуваються за адресою: вул. Азербайджанська, 8б Офіс 4 (окремий ґанок з фасадної сторони будинку біля входу в магазин АТБ).