«Товариство разом за життя» – разом до перемоги!

Коли ми в минулому турі передчасно оголосили команду БФ «Товариство разом за життя» чемпіоном Ліги A, то боялися що наврочили, але ж ні – передбачили! В останньому турі чемпіонату колектив здобув непросту перемогу над KFC Leon і офіційно здобув золоті медалі чемпіонату.

Уже за традицією редакція зв’язалася з тріумфаторами, щоби підсумувати виступ клубу та розібратися з планами на майбутнє. На ці та не тільки питання люб’язно погодився відповісти капітан команди Олексій Герасимчук.

– Олексію, ваш колектив зробив суттєвий крок уперед у порівнянні з минулою зимою, де ви відверто зірок з неба не хапали, тепер вже ви з нами спілкуєтеся в статусі чемпіонів…
– Дійсно, ми дуже виросли. Минулого року грали на чемпіонаті «В9ку» під назвою «Масив Лівобережний». Наші справи в першій половині чемпіонату йшли, м’яко кажучи, не кращим чином. Після перерви справи дещо пішли вгору, і нам вдавалося досягати результату, траплялися перемоги навіть над лідерами. Після цього в хлопців з’явилася віра в те, що команда може досягти значних висот. З таким натхненням ми грали цілий рік, і успіх врешті-решт прийшов до нас. Нехай це дві різні вже команди, але кістяк виконавців на 70% той самий, що й минулої зими.

– Згуртованість колективу і віра у власні сили – це добре, але, можливо, є ще якийсь секрет такого успіху?
– Це чемпіонство було довгоочікуваним, тут треба пояснити чому. До цього ми грали на двох турнірах і двічі поспіль програли лише за різницею м’ячів. Після цього команді було завдано серйозного психологічного удару. Разом з тим, не дивлячись на те, що наш колектив доволі молодий, він при цьому виявився достатньо мудрим і готовим до подібних викликів долі.
Ми зібралися, і всі свої сили кинули на перемогу в Лізі А чемпіонату «В9ку». Приходили на кожний матч з максимальною концентрацією, адже розуміли, що тріумф залежить від маленьких дрібниць. Зробили роботу над помилками після минулих невдач і перед кожною грою пригадували свої невдачі, щоби не повторити їх вже тут. За рахунок цього, гадаю, нам і вдалося здобути чемпіонство.

– Хто був став рушійною силою команди в цьому сезоні? Кого б ти хотів виділити зі свого колективу?
– Насправді, в цьому плані дуже важко когось виділити окремо, адже кожен з нас зробив суттєвий внесок у чемпіонство, кожен виконував свої функції на футбольному полі та був частиною єдиного футбольного механізму. Як ніколи добре відіграли в обороні. 14 пропущених м’ячів за дев’ять матчів – це дуже хороший показник. Хотів би подякувати кожному гравцеві команди за те, що довели свою майстерність і професіоналізм, що в підсумку привело нас до успішних дій на полі в кожній грі і, як результат, першого місця в турнірі.

– Який матч або ж суперник видався найбільш важким серед решти?
– Якщо дивитися на всі результати чемпіонату, то можна виділити 3-4 поєдинки, в яких команді було дійсно важко, але, як на мене, найбільш непросто нам було в останній грі проти «левів». Ми розуміли, що доля чемпіонства залежить тільки від наших дій і безпосередньо від нас самих. Нервозність за результат, паніка в діях були помітними в першій половині гри, але за рахунок того, що команда грає разом не перший рік, вдалося досить швидко зібратися з думками, і всі розуміли, що потрібно робити заради перемоги. У підсумку ми взяли своє і довели, що насправді гідні бути чемпіонами.

– Які плани БФ «Товариство разом за життя» має на наступний сезон?
– 99% на те, що команда продовжить свої виступи – і вже у Лізі Bronze. Дуже складний турнір. У цьому сезоні там виступало парочка знайомих нам команд, і рівень майстерності там дуже високий. Я впевнений, що хлопці це розуміють і знають, що там потрібно буде вже з першої гри буде забути про результати попереднього чемпіонату і максимально налаштовуватися на кожен матч. Команда ставить максимальні завдання перед собою в кожній лізі, в будь-якому турнірі. Маємо надію, що Фортуна буде прихильною для нас.

Автор: Ігор Колодій

https://www.facebook.com/v9ky.ukraine/?hc_ref=ARR2dqKyKDLBQb8Fvy6sLjq1ZsjdLAigJ3-y9jRHUUAJHbNqJnq-PCvJeb-DLFzCw08&fref=nf