ФОТО–ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ БФ «ТОВАРИСТВО РАЗОМ ЗА ЖИТТЯ»(літо-зима 2019р.)

Благодійний фонд “Товаиство разом за життя” працює вже не перший рік. Відтак правильною і важливою традицією стало підбиття підсумків зробленого за минулий 2019-й рік.

Метою благодійного фонду є діяльність, яка спрямована на підтримку тих, хто зневірився. Можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію кваліфікованого юриста,та завжди підтримка добрим словом і теплою розмовою. Це є основною і незмінною частиною нашої роботи. Також обов’язковим правилом є  ведення своєї діяльності прозоро і відкрито, адже ми усвідомлюємо надану довіру і відповідальність, яку несемо перед нашими підопічними і партнерами фонду.

У 2019 році разом з мешканцями Соцмістечка та мікрорайону Стара Дарниця долучилися до святкування 50-річчя Дніпровського району, для наймолодших учасників свята від нашого фонду були підготовлені цікаві подаруночки. На свято “Міжнародний день захисту дітей” благодійний фонд завітав з привітаннями та подарункми до неймовірно талановитих діток з Зразкового художнього колективу “Танцювальний ансамбль Гармонія” на чолі з талановитим керівником Марією Михайлишиною. В рамках програми «Подаруй дитині свято» були передані для діток  запрошення на різдвяну виставу до Театру ім. Лесі Українки «Зоряний хлопчик». Не могли не долучитися і до святкування новорічного концерту  Танцювального ансамблю “Гармонія” та вихованців інших музикальних шкіл. Свято проходило в Центрі культури та мистецтв Дніпровського р-ну. А завдяки добрим та небайдужим людям були зібрані та передані новорічні подарунки дітям з Реабілітаційного центру Дніпровського р-ну м.Києва які були запрошені на цей захід.

Також кожного року до Дня людей похилого віку БФ “Товариство разом за життя” вітає старше покоління з їх святом. Згідно започаткованого проекту “Гуманітарна підтримка людей похилого віку”, до Ради Ветеранів Дніпровського та Дарницького районів м. Києва були завезені необхідні речі та подарунки.

Незмінним залишається Фото-звіт від підопічних родин нашого фонд яким була передана гуманітарна допомога.

Дякуємо усім небайдужим людям та волонтерам нашого фонду за вашу активну співпрацю та бажання допомогти ближньому, особливо коли цю допомогому дуже чекають!