“Дитячі речі”

Жоден одяг не зігріє так, як батьківська любов, однак погодьтеся, що бігати калюжами все ж таки краще в добротному взутті, а від снігу кутатися в теплі куртки, шарфики та шапочки. Одяг та взуття — зараз один із найважчих у фінансовому плані пунктів сімейних бюджетів. Що вже говорити про ті родини, де виховують багато діток, чи коли про дитину піклується лише хтось один із батьків.  Діти з інтернатів мають із цим теж чималу проблему.

 

іграшки, музичні інструменти та ігри, ігри що розвивають моторику рук: пластилін, пазли, конструктори тощоНа щастя, діти мають звичку виростати зі свого одягу, тому, аби він не лежав десь у шафах, йому можна подарувати друге життя. Тим самим підтримавши менш забезпечених діток.

 

Поділіться речами своїх дітей, із яких вони виросли, з тими, кому не так пощастило. Адже підготувати малечу до зміни сезонів, на жаль, є можливість не у всіх. Звісно, діти також будуть раді і іграшкам та книжечкам, іграм та конструкторам. Для найменших також потрібне дитяче харчування.

 

Наш фонд передасть усі ці речі діткам, які їх потребують.

 

Що варто приносити:

  • дитячий одяг;
  • взуття;
  • іграшки, музичні інструменти та ігри, ігри що розвивають моторику рук: пластилін, пазли, конструктори тощо;
  • канцелярські товари та шкільну форму;
  • памперси;
  • дитяче харчування.

 

Речі можна приносити безпосередньо у наш фонд, за адресою: м. Київ, вул. Азербайджанська, 8б Офіс 4 (окремий ґанок з фасадної сторони будинку біля входу в магазин АТБ), або ж просто зателефонуйте за номерами: 044 5879221, 097 3227373, 093 3227373 — і наші волонтери заберуть запропоноване Вами самостійно.

 

Допоможіть кожній дитині відчути радість кожної пори року!