“Подаруй дитині свято”

Подаруй дитині свято

Дорослі часто забувають, наскільки важливими є свята для дітей. Адже головним в них є не стільки подарунки, як увага. І особливо її потребують дітки із малозабезпечених, багатодітних сімей, а також дітки-сироти.

 

Ми докладаємо зусиль, аби якомога більше дітей відчували себе щасливими, отримуючи навіть мінімальний символ уваги.

 

Чи мова йде про сімейні свята, як то Великдень та Різдво, чи про “професійні”, на кшталт Шкільного букварика, дитина хоче відчувати небайдужість та увагу. А маленькі даруночки якраз у цьому допомагають.

 

Наші волонтери щороку проводять ряд акцій задля збору коштів та подарунків для малечі.

 

На День Святого Миколая ми піклуємося про те, аби жодна дитина не відчула обділеною увагою святого та його помічників-янголят.

 

На Різдво та Великдень ми готуємо символічні дарунки: пасочки до святкового кошика чи невеличкі сюрпризи для дітей із багатодітних чи малозабезпечених родин, та тих, кого виховують лише мами.

 

Ми також не забуваємо, що освіта — не менш важлива, тому кожну дитину варто мотивувати здобувати хороші знання. Тож ми влаштовуємо свята Шкільного букварика для малечі.

 

Напередодні ми оголошуємо про збір коштів та необхідних речей. Якщо бажаєте долучитися і стати для когось великоднім чи різдвяним дивом — запрошуємо приєднуватись!

 

Детальніше можна дізнатися за телефонами: 044 5879221, 097 3227373, 093 3227373, або безпосередньо звернувшись до нас за адресою: вул. Азербайджанська, 8б Офіс 4 (окремий ґанок з фасадної сторони будинку біля входу в магазин АТБ).