“Спорт проти наркотиків, алкоголю і тютюну”


За останні роки наркоманія та алкоголізм значно «помолодшали», до неї все частіше долучаються діти та підлітки. Часто це відбувається через відсутність належного контролю з боку батьків і дорослих, а також невміння дітей заповнити свій вільний час. Найкращий вихід із такої ситуації є спільна боротьба із залежностями. В період юнацького віку особливо важлива проблема вибору життєвих цінностей та ідеалів. Необхідно відзначити, що фізична культура і спорт мають істотне значення для найбільш ефективного засобу формування надійних цілісних орієнтацій, зразків моральної поведінки, здорового способу життя. 

Завдяки нам команда із 20 юнаків має можливість безкоштовно займатися спортом, а саме – футболом. Адже це не лише командна гра – це спільний інтерес, користь для здоров’я, і своєрідна мотивація: ставиш перед собою мету і йдеш до неї! Свобода від шкідливої звички, настільки ж досяжна, як і вперше забитий гол.

Приєднуйтесь до нас і покажіть на власному прикладі, що разом ми можемо все. Підтримаємо нашу молодь, дамо їм можливість зробити правильний вибір!