“Безкоштовні юридичні консультації”

Безкоштовні юридичні консультації

Бути юридично обізнаним у наш час — вкрай важливо. Та не кожен із нас може похвалитися знаннями в даній галузі. Так, вона досить складна і там існує чимало нюансів, в яких досить важко іноді розібратися самотужки. Ми “плаваємо” у юридичних поняттях, часто не знаємо своїх елементарних прав, даємо себе ошукати лише тому, що невпевнені: варто відстоювати свою позицію чи ні?

 

Якщо у Вас виникла ситуація, коли необхідно порадитись із професійним юристом — звертайтеся до нас! Наш фонд пропонує правову консультацію, яку проводять спеціалісти адвокатського об’єднання «ДІ ЕС ПІ». Вони допоможуть вирішити Ваше питання якісно та ефективно, зорієнтують, на що варто звернути увагу та в які органи варто звернутися, аби вирішити Ваше питання.

 

Ви можете сміливо розраховувати на юридичну консультацію в галузях цивільного, адміністративного, земельного та господарського права.

 

Ми хочемо не просто допомогти вирішити одномоментну проблему, а підвищити якість знань в правовій сфері наших громадян.

 

Консультації відбуваються за адресою: вул. Азербайджанська, 8б Офіс 4 (окремий ґанок з фасадної сторони будинку біля входу в магазин АТБ).