ФОТО – ЗВІТ про діяльність БФ « ТОВАРИСТВО РАЗОМ ЗА ЖИТТЯ» за Листопад -Грудень 2018р. Та підсумки року.

Закінчився 2018-й рік, і традиційно кожен з нас підбиває підсумки: що із запланованого вдалось зробити, а які проекти плавно переходять і в наступний календарний рік. Ми не вихваляємось, однак хочемо показати результати своєї діяльності, адже рік був справді активним. Метою благодійного фонду є діяльність, яка спрямована на підтримку тих, хто зневірився. Можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію кваліфікованого юриста,та завжди підтримка добрим словом і теплою розмовою. Це є основною і незмінною частиною нашої роботи.

Протягом року, на постійній основі, до родин якими опікується фонд, відправлялися необхідні речі та продукти харчування для діток. Знайомилися та приймали до фонду нові сім’ї. А завдяки співпраці з небайдужими людьми вдалося реалізувати чимало потрібних соціальних ініціатив. На початку року в рамках програми «Подаруй дитині свято» були передані для діток  запрошення на Головну ялинку країни «Викрадач Різдва». В рамках проекту “Шкільний рюкзачок”, збирали діток разом до школи. Також однією із ініціативою було долучилося до модернізації Київської Гімназії №191 ім. П.Г. Тичини – там тепер стоять нові вікна у спортивному залі, і учням тепліше та комфортніше займатися спортом і фізичною культурою. А юним футболістам з ДЮСШ №21 м. Києва були подаровані нові футбольні м’ячі та “солодкі” подарунки.

Фізичне виховання, здоровий спосіб життя та спорт це саме те що ми підтримуємо завжди! У 2018 році команда юних гравців ,футболістів, якими опікується фонд, двічі ставали чемпіонами сезонів Літо, Зима. Це є їхня, і наша також, маленька перемога. У підтримку «Здорового способу життя»  колектив благодійного фонду долучався до акції- флешмоб “Стоп наркотики”. У своєму районі, разом з небайдужими людьми, вдалося знайти та очистити інформаційно-шкідливі написи, які спонукають молодь до легко доступного способу купівлі наркотичних речовин.

          Продовжуємо хорошу традицію співпраці із “Карітас-Печерськ” та церквою Святого Миколая на Аскольдовій могилі. Разом ми збирали та передавали солодощі, продукти харчування, одяг та інші речі тим родинам, які мають в цьому потребу. Не забули про ці родини також напередодні улюбленого свята всієї малечі: Святий Миколай завітав до таких родин не з пустими руками.

Крім дітей ми також пам’ятаємо, що і старше покоління часто потребує турботи та допомоги. Тому ми започаткували програму гуманітарної підтримки людей похилого віку у своєму районі. Так, спільними зусиллями ми зібрали теплий одяг та інші необхідні речі й передали їх до відділення Ради Ветеранів Дніпровського району (Стара Дарниця).

Дякуємо усім небайдужим людям та волонтерам нашого фонду за вашу активну співпрацю та бажання допомогти ближньому, особливо коли цю допомогому дуже чекають!