Знайомтеся! Наша нова родина, яка звернулася до БФ «Товариство разом за життя» за допомогою.

Знайомтеся! Наша нова родина, яка звернулася до нашого БФ «Товариство разом за життя» за допомогою.  Мама –Леся( 31р.), яка сама виховує 4-х чудових хлопчиків Данііла 2009 р.н., Олександра 2010р.н. , Валерія 2012р.н. і Дениса 2013р.н. та доглядає за своєю хворою мамою. На  даний час Леся не працює але стоїть на обліку в Центрі зайнятості. На долю цієї родини випало не мало перешкод. Особисте життя не складалося і зрештою, мама, зробила правильний вибір – залишилася зі своїми дітьми. Так сталося що ці чудові дітки не від одного чоловіків але на превеликий жаль, татусі  не підтримують своїх синів, один навіть категорично відмовився від хлопчика. Лесі допомагав її рідний брат але нещадна війна на Донбасі обірвала його життя. Він загинув в зоні АТО на Луганщині. Смерть рідного дядька дуже важко пережив старший син Данііл, майже рік дитина не розмовляла і виявилися проблеми з почками, які потрібно тепер завжди підліковувати. В Олександра було виявленно цукровий діабет з цим родина впоралася, дитину вилікували але нажаль в хлопчика зостався епісиндром. А найменший ,Денис, народився з ознаками алергії, дитина не вживає цитрусові та їжу червоного кольору. І знову в родині біда – нещодавно в жовтні місяці 2017року помер і її батько, родині довелося взяти в борг 18 тис.грн на поховання, які вони потроху збирають, щоби віддати.  Леся, дуже просить підтримати її гуманітарною допомогою: речі, взуття, іграшки, канцелярія, засоби гігієни, різні смаколики  і т. д., все що може пригодитися діткам.

Старші дітки непогано займаються в школі. Даня – допомагає мамі по господарству, Саша –  догляне за меншими дітками, Валерій – дуже тихий і сором’язливий хлопчик, а Денис – навпаки маленький розбишака, але неймовірно милий хлопчик.

В гості до цієї родини ми приїздили, деякі подарунки та речі уже були передані діткам. Інформацію про родину підтверджено в соц.службі за місцем проживання. (Київська обл.) Просимо усіх небайдужих допомогти цій родині, хто чим зможе. Телефонуйте  (044)587-92-21; (097)322-73-73; (093)322-73-73, або приходьте до нас в БФ «Товариство разом за життя» вул. Азербайджанська 8 б (пн.-пт з 10-00 до 17-00)

Усі зібрані речі будуть особисто відвезені цій родині і звіт викладений на нашому сайті togetherforlife.kiev.ua  та на сторінці Фейсбука @togetherforlifeua